Praha.cz

 
Jak v Praze najít ideální prostory pro konferenci?
Čtvrtek, 31. říjen 2019 13:36
Jak v Praze najít ideální prostory pro konferenci?

Pokud se téma konference netýká konkrétního místa mimo metropoli, pak je nanejvýš vhodné akci uspořádat právě v Praze. Důvody jsou logické: hlavní město je pro účastníky zdaleka nejdostupnější, a navíc nabízí největší výběr konferenčních prostorů. Ale neříkejte hop, dokud nepřeskočíte; respektive do chvíle, než si rezervujete zázemí odpovídající vašim specifickým potřebám. Prozradíme vám, na co si dát pozor.


Periferie není centrum aneb Dopravní dostupnost


Nekomplikujte účastníkům život a preferujte konferenční prostory v Praze, které se nachází na dostupné adrese. Zohledněte fakt, že ne každý z účastníků dorazí osobním vozem a prověřte úroveň dopravního spojení MHD, případně zajistěte svoz.


Jako ideální se samozřejmě jeví hotely v bezprostřední blízkosti centra. Jmenovitě si značnou oblibu konferenciérů získal čtyřhvězdičkový hotel Belvedere Praha lokalizovaný nedaleko Pražského hradu. Nabízí přímé spojení do historického i obchodního centra.


belvedere_video


Nepodceňujte kapacitu sálu


Veledůležitým aspektem výběru konferenčních prostorů je kapacita sálu. Nedopusťte, aby na akci dorazilo podstatně více lidí, než kolik pojme sál. Účastníkům zároveň zajistěte odpovídající zázemí – dejte jim k dispozici vysokorychlostní Wi-Fi a přístup k elektrickým zásuvkám.


Služby na odpovídající úrovni


Nedopusťte, aby dobrý dojem z dobře zorganizované konference pokazily podprůměrné služby hotelu či kongresového centra. Neukvapujte se a vyberte místo, které nabízí vše pod jednou střechou. Účastníci jistě ocení parkovací místa přímo v areálu, možnost ubytování, bezbariérový přístup, směnárnu a další služby.


praha.cz_hotelbelvedereprague_cz_01_1


Nenechte účastníky trpět hlady


Zkušenější konferenciéři vědí, že bez vydatného občerstvení a voňavé kávy neobstojí. Neodmítejte proto nabídku kvalitních cateringových služeb a připravte účastníkům netušený gurmánský zážitek. Rádi vám díky tomu odpustí i nějaký ten prohřešek v rámci samotné konference.


Komerční článek

(ewe)Jak v Praze najít ideální prostory pro konferenci?